Jdi na obsah Jdi na menu
 


Herečka přiznala: "Sex s Pattinsonem byl nechutný!"

25. 4. 2011
Voda pro slony - 4

Reese Witherspoon pohaněla svou intimní zkušenost s idolem současných teenagerek. Jaký dojem zanechala naopak ona v Robertovi? A jaký má Rob vůbec vztah k sexu?

Herečka Reese Witherspoon tvrdí, že sex s o deset let mladším Robertem Pattinsonem ve filmu Voda pro slony (Water for Elephants) byl "nechutný". Nemocný herecký kolega na ni celou dobu kašlal a popotahoval.

 

"Rob měl tu nejpříšernější rýmu, jakou jsem kdy zažila u kolegy, s kterým jsem musela točit milostnou scénu. Pořád, ale opravdu pořád mu teklo z nosu a popotahoval. Nebylo to sexy. Bylo to zelené, infekční, nechutné. A to nepřeháním. Bylo to pro mne trochu zklamání. Fakt to nebylo nijak přitažlivé," říká Reese.

 

Pattinson sám nedávno přiznal, že si během této scény utíral nos do paruky kolegyně a cítil se mizerně. Reportérům listu Now se také svěřil s tím, že ani když je ve formě, filmování milostných scén nemá moc rád.

 

"Když vy nějakou nahatou scénu vidíte, vypadá to opravdu eroticky, protože už je to sestříhané a máte k tomu hudbu. Co ale nevidíte, je fakt, že na scéně je tak osm kameramanů, režisér a dalších asi padesát lidí."

 

"Ve skutečnosti je to tak, že vyjdete z šatny v nějakém župánku a je vám jasné, že za pár minut si ho před celým tím davem lidí budete muset sundat," popsal scénu filmového sexu hrdina filmů Twilight.

 

Pro Roba musí být tohle všechno hrozným utrpením, protože je prý hrozně konzervativní. V reálném životě si dokonce nedokáže představit sex bez lásky! "Mám romantickou duši. Tím, že jsem vyrůstal mezi dvěma staršími sestrami, hluboce si žen vážím. Sex a city jdou u mě ruku v ruce,“ prozradil Robert.

 

Také ho baví ženy dobývat, vadí mu, když se holky chovají podbízivě a až moc flirtují. „Nesnáším dnešní nedostatek pruderie, velmi mě otravuje, když lidé vystavují své tělo na odiv,“ dodal Robert, který prý zcela odmítá náhodný a nezávazný sex.

 

„O nezávazné sexuální vztahy nemám zájem, potřebuji druhého poznat. V budoucnu chci rodinu se dvěma či třemi dětmi,“ dodal Robert.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář