Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hermionu ve škole ŠIKANOVALI! Musela odejít

25. 4. 2011
Emma Watsonová v šestém filmu o Harry Potterovi
Emma Watsonová v šestém filmu o Harry Potterovi

Herečka Emma Watson prý neodešla z univerzity kvůli práci, ale proto, že si z ní spolužáci dělali legraci.

Když herečka a modelka předloni nastupovala na Brownovu univerzitu, doufala, že unikne své image Hermiony. "Doufám, že nebude dlouho trvat, aby se ze mě stala 'Emma Watson, ta britská studentka' místo 'Emmy Watson, co hrála v těch filmech o Harrym Potterovi,'" říkala tehdy. Zřejmě jí to nevyšlo.

 

Jednadvacetiletou krasavici si prý její spolužáci stále dobírali. Třeba když dostala nějakou otázku v hodinách. "Odpovídali jí citáty z Harryho Pottera. Nejpopulárnější bylo 'Tři body pro Nebelvír!'" cituje Daily Mail informovaný zdroj. Věty z filmů musela poslouchat i při sledování zápasů amerického fotbalu.

 

Emma Watsonová

 

Oficiálně ale stále platí, že herečka a pilná studentka přerušila vzdělávání v oboru evropského ženského hnutí a divadla kvůli pracovním závazkům. "Pořád budu pracovat na získání titulu... jen mi to bude trvat o semestr nebo dva déle, než jsem si myslela. Jak víte, miluju Brownovu univerzitu a studium mám radši než co jiného, ale v poslední době jsem musela dělat psí kusy, než mi došlo, že studovat a zároveň plnit své další závazky je prostě nemožné," napsala na svém webu.

 

I když Emma tvrdí, jak se jí na jedné z nejprestižnějších škol líbí, média spekulují i o možnosti, že dostuduje na jiné univerzitě. Přestoupit by prý mohla do New Yorku.

 

Harry Potter, Hermiona Grangerová a Ron Weasley

Mladá herečka, jejíž majetek se prý blíží v přepočtu 300 milionům korun, je v současnosti například tváří kosmetiky Lancome, spolupracuje s návrhářkou Albertou Ferretti na ekologické řadě oblečení, točí nový film The Perks of Being a Wallflower a čeká ji také turné k propagaci posledního filmu o Harry Potterovi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář