Jdi na obsah Jdi na menu
 


Party účesy za 10 minut

 

Když není čas na zaplétání drdolů a rybích copů

Za hodinu vám zastaví taxík před domem a vy do něj musíte nastoupit jako hollywoodská hvězda? S našimi tipy na rychlé účesy na večírky a party žádný problém. Objevili jsme je na módních přehlídkách a červeném koberci.

Korunka

 Guido Palau předvedl na přehlídce Nini Ricci (podzim/zima 2011) jednoduchý a efektní účes. Na temeni hlavy překřížil dva silné prameny a zachytil je nenápadnými pírky.

Měkké a lesklé
Jednoduše dokonalé. Jako Gwyneth. Rozdělte vlasy do tří velký pramenů a vysušte je přes velký kartáč. Patku na závěr vyfoukejte na opačnou stranu, teprve pak ji přehoďte. Dostane tak objem u kořínků. Nezapomeňte na sérum pro vysoký lesk.

Vintage vlny
Retro look Emmy Stone vytvoříte snadno i sama. Učešte patku a vlasy rozdělte do pramenů, které vyfoukáte přes malý kartáč. Suché je obmotejte kolem prstu a vzniklý drdůlek připevněte pinetkou k hlavě. Všechny pak postříkejte sprejem pro objem, nechte zaschnout a teprve pak prameny rozpusťte. Lehce prokartáčujte.Nina Ricci, korunkaVintage vlny obrazek_1

Objem 

Oddělte vlasy nad čelem (linie vedená od vnějších koutků očí vám poslouží jako vodítko, kolik vlasů vzít). Zbylé vlasy stáhněte do ohonu. Pramen nad čelem sčešte dozadu, obmotejte ho kolem gumičky tak, aby nebyla vidět, a připevněte sponou. Nakonec natočte na kulmu několik pramínků v ohonu. Nebude působit tak uhlazeně a získá objem.

Ledabyle sepnuté
To, co se vám povede, když v chvatu sepnete vlasy malým skřipcem, se hodí i na večírek. Jen to chce sofistikovanější základ. Vlasy nejdříve prosušte fénem, teprve potom je začněte kulmou vlnit. Vynechte ofinu, tu naopak narovnejte žehličkou. Pak už jen přední prameny (kromě ofiny) stáhněte z obličeje a zachyťte je na temeni skřipcem. Několik jich ležérně uvolněte.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář